Domestic

Artėjančios Velykos ragina pagalvoti ne tik apie kiaušinių marginimo būdus, kulinarinius šedevrus, kurie žadins svečių apetitą, bet ir kaip papuošti pavasariu dvelkiantį šventišką stalą. Ryškiaspalvės tulpės, auksu žibantys indai, o galbūt gaivumu kvepiančios aromatizuotos žvakės – apie tai, ką pasirinkti bei į ką reikėtų atkreipti dėmesį serviruojant šventišką stalą, dalinasi interjero dizaineriai.

Natūralumo apraiškos

Velykinio stalo puošmena – pavasario gyvybę kurianti žaluma. Margaspalvės tulpės, ramunės, žibutės ar kitos laukinių gėlių puošmenos atneš ne tik pavasarį į namus, bet ir suteiks šventiškam stalui išskirtinumo. Interjero dizainerių teigimu, šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas natūralumui, todėl vietoj dirbtinių augalų ar blizgučiais dekoruotų interjero akcentų rekomenduojama rinktis gamtos teikiamus pasirinkimus – beržų šakeles, kačiukus, smilgas, o galbūt net spalvingas Velykines verbas. Interjero dizaineriai taip pat ragina neužmiršti ir pačių augalų šakelių, kurias galima papuošti įvairiais rankų darbo elementais išlaisvinus savo kūrybiškumą. Negana to, augalai šventiškam stalui žavesio suteiks ne tik pamerkti unikaliose vazose, bet ir jų žiedais papuošiant bendrą stalo paveikslą – padėjus juos ant lėkštės ar susukus į servetėlę.

Pavasariška spalvų paletė

Bundanti gamta neretai skatina norą į namų erdves įnešti daugiau šviesos bei spalvų. Pasak interjero dizainerių, pavasario interjero tendencijose šiais metais itin dominuoja pastelinės spalvos, suteikiančios ne tik namams, bet ir šventiškam stalui gyvybės, šviesos bei švaros pojūčių. Nors spalvų paletė gali būti išties gausi ir išsirinkti gali tapti sudėtinga, interjero dizaineriai pataria nepasimesti bei rinktis ne daugiau kaip tris, tarpusavyje derančias pastelinių atspalvių spalvas bei jas keičiant kurti bendrą šventiško stalo paveikslą. Tačiau norintiems ryškesnių spalvų specialistai visgi siūlo rinktis tuos pačius pastelinius atspalvius tik stipresnio intensyvumo arba sodresnių spalvų paletę naudoti kaip akcentą, pabrėžiantį Velykinio stalo charakterį.

Šventiško stalo akcentas – indai

Velykų stalas neatsiejamas be gardžių patiekalų bei, žinoma, išskirtinių jų indų. Visgi interjero dizaineriai šiais metais rekomenduoja pagalvoti apie gamtos saugojimą bei nesirinkti vienadienių sprendimų. Vietoj to, pasižvalgyti savo, o galbūt net tėvų ar senelių indų lentynose ir iš atrasto turto sukurti unikalias šventinio stalo kompozicijas. Apie šiuos draugiškus gamtai sprendimus kalba ir šių metų tendencijos, kuriose dominuoja vintažiniai, rankų darbo indai suteikiantys šventiniam stalui išskirtinumo bei kuriantys namų charakterio braižą. Visgi norintiems dekoruojant stalą pabrėžti eleganciją, interjero dizaineriai rekomenduoja rinktis aukso ar sidabro detalėmis dekoruotus indus, kurie taps ne tik stalo puošmena, bet ir suteiks prabangos pojūčių.

Aromatai, žadinantys pojūčius

Pavasariško stalo puošmena – žvakės bei žvakidės, padedančios ne tik išpildyti bendrą Velykinio stalo kompoziciją, sukurti romantika dvelkiančius potyrius, bet ir apgaubti namų erdves svaiginančiais aromatais. Tauraus gintaro, prabanga alsuojančių rytų motyvai, o galbūt laukinių gėlių gaiva kvepiančių žvakių aromatai namų erdvei suteiks gyvybės ir švaros pojūčių bei pripildys aplinką išskirtinės elegancijos užuominomis. Visgi interjero dizaineriai kuriant šventinio stalo dekorą siūlo nepabijoti eksperimentuoti renkantis žvakių formas bei pasitelkti kūrybiškumą ieškant kompozicijų sprendimų iš jų. Gausų kokybiškų aromatizuotų, rankų darbo žvakių asortimentą galite rasti ir mūsų parduotuvėje – žvakės ne tik nustebins ilgai išliekančiu kvapu, bet ir taps puikiu šventiško stalo dekoro akcentu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close
Mėgstamiausi
Close
Close
Užmiršote slaptažodį?
Close
Pirkinių krepšelis