DOMESTIC.lt apsipirkti gali tiek užsiregistravę, tiek svečio statusą pasirinkę klientai. Registracija supaprastina ir pagreitina apsipirkimą: suteikia galimybę matyti visus atliktus užsakymus, lengvai ir patogiai atlikti grąžinimą bei, išsaugojus mokėjimų kortelės ir pristatymo adresą, itin greitai atlikti kitą pirkimą.

Internetinėje parduotuvėje DOMESTIC.lt  mokėjimas vyksta per Montonio internetinės bankininkystės sistemą. Šiuo metu už prekes galite atsiskaityti naudodamiesi šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: „Swedbank“, SEB bankas, Revolut, „Luminor“, Citadele bankas, Medicinos bankas, Šiaulių bankas.

Užsakytos ir apmokėtos prekės pristatomos Jūsų pasirinktu pristatymo būdu ne ilgiau nei per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo pavedimo už pirkinį dienos. Jei pristatymas užtrunka ilgiau, informuojame Jus atskiru el. laišku.

Jei pirkinių krepšelio suma siekia 50 € ir daugiau – pristatymas nemokamas.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai pagal galiojančius teisės aktus prekės yra priskiriamos prekių grupėmis, kurios yra nekeičiamos ir negrąžinamos. Pranešimą apie sutarties atsisakymą, prekių keitimą ar grąžinimą Pirkėjas privalo pateikti Pardavėjui užpildydamas elektroninę formą www.domestic.lt internetinėje parduotuvėje, skiltyje Prekių grąžinimas. Plačiau susipažinti apie grąžinimo taisykles galite Prekių pirkimo taisyklėse.

Norėdami grąžinti prekę, užpildykite prekių grąžinimo formą, skiltyje Prekių grąžinimas. Pilnai užpildžius formą, gausite grąžinimo patvirtinimą, kuris yra būtinas prekės grąžinimui, be jo prekės nebus priimamos. Gavę Jūsų užpildytą formą, mes susisieksime su Jumis el. paštu ir pranešime tolimesnę informaciją dėl prekės grąžinimo.

Už grąžintas prekes sumokėti pinigai sumokami į Jūsų pirkimo metu naudotą sąskaitą ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Jūsų pranešimo apie Sutarties atsisakymą gavimo dienos.

Šiuo metu prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje. Kilus klausimams galite susisiekti elektroniniu paštu ir mes surasime būdą Jums pristatyti prekes.

Mėgstamiausios prekės, tai prekės, kurias galima susidėti į vieną vietą, kaip labiausiai patikusias. Tokiu būdu, iš naujo prisijungus prie DOMESTIC.lt, patikusių prekių nereikia ieškoti dar kartą. Į „mėgstamiausių” prekių sąrašą prekes įtraukti galima spustelėjus prekės apačioje esančią širdelės ikoną. Apsisprendus, jog prekę norima pirkti, ją reikia perkelti į pirkinių krepšelį ir užbaigti įprastą užsakymą. Mėgstamiausių prekių kategorija nėra rezervacijos priemonė, todėl negarantuojame, jog mėgstamiausios prekės neįsigis kitas pirkėjas.

Savo užsakymą galite sekti Siuntos sekimo skiltyje suvedę siuntos numerį.