Domestic

Sojų vaško žvakė IMBIERINIS SAUSAINIS 120 ml

10,00 

Aprašymas

Rankų darbo aukščiausios kokybės sojų žvakė, gaubiama šventiškos kvapų melodijos, kurioje aromatingą duetą kuria imbiero, gaivaus apelsino, kardamono bei razinų kvapų natos. O spalvingos gamos akcentu tampa kvapniojo gvazdinkmedžio, cinamono ir romo užuominos, kuriose spalvą atranda ir vanilės bei kvapniosios tongapupės aromatai.

Iš patefono skambanti Šventiška melodija, gaivus mandarinų aromatas, užliejantis namų erdves, skambantis meilės pripildytas juokas bei imbieriniu sausainiu sklindantis aromatas – visa tai Kalėdos, visa tai namai.

Rankų darbo žvakės, kurios pagamintos iš aukščiausios kokybės natūralaus sojų vaško ir eterinių aliejų, neturinčių parabenų.

 

Kvapas:
Viršutinės natos: apelsinas, imbieras, kardamonas, razinos
Vidurinės natos: kvapnusis gvazdikmedis, cinamonas, romas
Bazinės natos: vanilė, kvapioji tongapupė

 

Degimo laikas iki 22h.

Pagaminta Lietuvoje.

 

Kad žvakės deginimas taptų saugiu malonumu:
Niekada nelaikykite degančios žvakės be priežiūros. Laikykite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite žvakes bent 10 cm atstumu. Nedeginkite žvakių skersvėjyje. Laikykite toliau nuo lengvai užsiliepsnojančių daiktų. Deginkite žvakes tik ant karščiui atsparių paviršių.
Niekada nedeginkite žvakių ilgiau nei 4 valandas vieno seanso metu. Neleiskite liepsnai pasiekti indo sienelės. Pirmo deginimo metu leiskite žvakei degti bent 3-4 valandas, kad susiformuotų pakankamai platus degimo baseinas. Prieš vaškui sustingstant įsitikinkite, kad dagtis yra tiesi, virš vaško ir išcentruota. Patrumpinkite dagtį iki 5 mm prieš kiekvieną uždegimą. Indas gali įkaisti. Užgesinkite žvakę likus 5 mm vaško sluoksniui ir daugiau nebedeginkite.

Atsiliepimai

Kol kas nėra atsiliepimų.

Tik prisijungę ir pirkę šią prekę vartotojai gali palikti atsiliepimą.

Close
Close
Mėgstamiausi
Close
Close
Užmiršote slaptažodį?
Close
Pirkinių krepšelis