Domestic

Sojų vaško žvakė BARBADOSO ROMAS 120 ml

9,00 

Aprašymas

Rankų darbo aukščiausios kokybės sojų vaško žvakė pagaminta iš natūralių eterinių aliejų, gaubiama elegancija dvelkiančių kvapniojo gvazdikmedžio, anyžiaus, kiečio bei baltojo pipiro natomis. O išskirtinių melodijos akcentu tampa vaisiškas gervuogių ir aviečių kartu su tabaku duetas, kuris nebūtų toks savitas be salstelėjusių karamelės bei vanilės aromatų.

Elegancijos bei klasikos derinys – Barbadoso romo aromate. Sodrių kvapų garsai sukuria savito charakterio melodiją.

Rankų darbo žvakės, kurios pagamintos iš aukščiausios kokybės natūralaus sojų vaško ir eterinių aliejų, neturinčių parabenų.

 

Kvapas:
Viršutinės natos: kvapnusis gvazdikmedis, anyžius, kietis, baltasis pipiras
Vidurinės natos: gervuogė, avietė, tabakas
Bazinės natos: karamelė, vanilė

 

Degimo laikas iki 22h.

Pagaminta Lietuvoje.

 

Kad žvakės deginimas taptų saugiu malonumu:
Niekada nelaikykite degančios žvakės be priežiūros. Laikykite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite žvakes bent 10 cm atstumu. Nedeginkite žvakių skersvėjyje. Laikykite toliau nuo lengvai užsiliepsnojančių daiktų. Deginkite žvakes tik ant karščiui atsparių paviršių.
Niekada nedeginkite žvakių ilgiau nei 4 valandas vieno seanso metu. Neleiskite liepsnai pasiekti indo sienelės. Pirmo deginimo metu leiskite žvakei degti bent 3-4 valandas, kad susiformuotų pakankamai platus degimo baseinas. Prieš vaškui sustingstant įsitikinkite, kad dagtis yra tiesi, virš vaško ir išcentruota. Patrumpinkite dagtį iki 5 mm prieš kiekvieną uždegimą. Indas gali įkaisti. Užgesinkite žvakę likus 5 mm vaško sluoksniui ir daugiau nebedeginkite.

Atsiliepimai

Kol kas nėra atsiliepimų.

Tik prisijungę ir pirkę šią prekę vartotojai gali palikti atsiliepimą.

Close
Close
Mėgstamiausi
Close
Close
Užmiršote slaptažodį?
Close
Pirkinių krepšelis